Aktuality

TENISOVÉ HALY

 

Od pondělí 15.10.2018 do neděle 14.4.2019 budou na areálu SC Prosek instalovány přetlakové tenisové haly. Ceník pronájmů najdete na našich webových stránkách https://www.sportcentrumprosek.cz/Ceník.aspx

 

V případě zájmu o stálou rezervaci kurtu nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese: info@sportcentrumprosek.cz, kde Vám poskytneme veškeré informace.

Jednorázové pronájmy je možné řešit individuálně pomocí přihlášení do on-line rezervačního systému nebo přes recepci na telefonním čísle 601337393 nebo na emailu info@sportcentrumprosek.cz.

 

 

 

TENISOVÁ ŠKOLA - SC PROSEK

 

Od 4. září rozjíždíme další rok tenisové školy ve sportovním centru Prosek. Tenisová škola je určena pro všechny děti od 5ti let, ale i dospělé různých dovednostních kategorií, stejně tak i pro úplné začátečníky.

 

Výuku tenisu zajišťují zkušení tenisoví trenéři s potřebným odborným vzděláním a zkušenostmi. Ke každému klientovi se snaží přistupovat individuálně s ohledem na jeho potřeby. 

 

Pokud máte o tenisovou školu zájem, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese info@sportcentrumprosek.cz. Během září je sestavován rozvrh pro nadcházející období dle požadavků a možností klientů. 

 

Více informací Vám rádi sdělíme na info@sportcentrumprosek.cz