Aktuality

LEKCE TENISOVÉ ŠKOLY  V ROCE 2019

 

Rádi bychom Vás informovali, že z důvodu udělení ředitelského volna ve většině škol na Praze 9 ve dnech 3. a 4.1.2019, započnou tréninky tenisové školy v SC Prosek od pondělí 7.1.2019.

 

Přejeme krásný zbytek roku a úspěšné vstoupení do toho nového.

 

 

NOVĚ NÁS NAJDETE NA INSTAGRAMU

 

sportcentrumprosek

 

VÍKENDOVÉ FOTBALOVÉ TURNAJE PRO DĚTI

 

V průběhu halové sezóny bude fotbalová hala o víkendech dějištěm fotbalových turnajů dětí a mládeže. Můj turnaj http://www.mujturnaj.cz zde pořádá první ročník série fotbalových turnajů určených hráčům mladších a starších přípravek.

 

Níže najdete odkaz na video z prvního z těchto turnajů:

http://www.youtube.com/watch?v=-6sCts20f_0

 

 

 

 

 

TENISOVÉ HALY

 

Od pondělí 15.10.2018 do neděle 14.4.2019 budou na areálu SC Prosek instalovány přetlakové tenisové haly. Ceník pronájmů najdete na našich webových stránkách https://www.sportcentrumprosek.cz/Ceník.aspx

 

V případě zájmu o stálou rezervaci kurtu nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese: info@sportcentrumprosek.cz, kde Vám poskytneme veškeré informace.

Jednorázové pronájmy je možné řešit individuálně pomocí přihlášení do on-line rezervačního systému nebo přes recepci na telefonním čísle 601337393 nebo na emailu info@sportcentrumprosek.cz.

 

 

 

TENISOVÁ ŠKOLA - SC PROSEK

 

Od 4. září rozjíždíme další rok tenisové školy ve sportovním centru Prosek. Tenisová škola je určena pro všechny děti od 5ti let, ale i dospělé různých dovednostních kategorií, stejně tak i pro úplné začátečníky.

 

Výuku tenisu zajišťují zkušení tenisoví trenéři s potřebným odborným vzděláním a zkušenostmi. Ke každému klientovi se snaží přistupovat individuálně s ohledem na jeho potřeby. 

 

Pokud máte o tenisovou školu zájem, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese info@sportcentrumprosek.cz. Během září je sestavován rozvrh pro nadcházející období dle požadavků a možností klientů. 

 

Více informací Vám rádi sdělíme na info@sportcentrumprosek.cz